smyslné masážeČasto jsem měla nevysvětlitelné pocity, že „TO není ono“. Ale proč, když mám všechno, po čem jsem kdy toužila. Proč, když žiji na jednom z nejbezpečnějších míst na světě, v nejpříjemnějším městě v České republice. Záhada. 

Ale pak jsem „TO“, co mi nevyhovuje, poznala na cestách. V Indii jsem viděla v lidech vzrušující radost ze života. Začala jsem pátrat, abych také našla cestu ke svému vlastnímu zdroji. A pak jsem „TO“ zažila. Vibrace tak silné, že se mi chvělo celé tělo nekonečně dlouho. A potom zase jen hledání, když jsem se hodně snažila zážitek zopakovat. Několik silných orgasmických výbuchů, ale potom zase dlouho nic. Při praktikování jógy smíchu se objevil stejný extatický pocit, které mé tělo už znalo. Postupně jsem k tělu začínala být vnímavější a citlivější. Začala jsem praktikovat jógu, tantrická cvičení, meditace a dechová cvičení a učila se pracovat se svými energetickými centry. Přicházelo postupné uvolňování těla, emocí, energie. Někdy to byla jízda na zdivočelém býkovi, jindy přicházely klidné momenty štěstí a radosti bez vnější příčiny.

Baví mě roztáčet energetický kolotoč při tantrických masážích a prožívat potěšení z energie, která laská a oživuje přijímajícího. Podobný pocit mám v těle, když o své práci mluvím nebo píši, když se dlouho a nahlas směji nebo tančím. Je to podobný pocit, jako když si vybavím povedené milostné setkání, jako když mám skvělý nápad a se vzrušením a nadšením ho realizuji. Je úplně jedno, co dělám, hlavně, že jsem v činnosti ponořená a uvolněná.

Stala se ze mě sběratelka magických okamžiků. 

Po tantrické masáži často od klientů slyším, že se musí vrátit zpět do reality. Jakmile si vezmou do ruky mobil, přepnou se ze vzácného magického okamžiku do svého módu zaměřeného na výkon. Věřím, že světlo a záře, které se během masáže probudí a rozšíří v jejich očích a duši zůstává mnohem delší dobu. Věřím, že hluboké uvolnění přetrvává a mohou se z něho těšit dny a týdny.

Jak si zajistit, aby účinky masáže přetrvaly co nejdéle?

Objednat se na tantra masáž