jak oddálit ejakulaciJe dokonalým milencem svalnatý opálený mladík s téměř neustálou erekcí? Nebo muž středního věku s moudrostí ve tváři, chlácholivou náručí a tučným kontem? Nebo jejich kombinace? Nebo muž, který je citlivý ke svému tělu, umí potěšení a rozkoš přijímat a stejně citlivě je umí dávat. Má v sobě lehkost, hravost a touhu rozšiřovat svou i milenčinu rozkoš, prodlužovat extatické spojení, splývat v nekonečném objetí a ztrácet se v hranicích fyzických těl. Osobně hlasuji pro posledního muže. Ideálně s chalupou na Seychelách. ?

Vlastní potřebu něhy a potěšení během života rozšiřujeme nebo ji udržujeme na základním minimu. Pokud jsme ke světu a novým zážitkům otevření, formu a intenzitu potěšení si rozšiřujeme úměrně prožitým zkušenostem. Naopak nepříjemné zážitky nás od potěšení vzdalují.

Mám teorii, že každý může dát jen tolik potěšení, kolik dokáže přijmout. Zdá se mi logické, že mohu předat jen něco, co dobře znám. Abychom mohli potěšení ve vlastním těle rozšiřovat, často potřebujeme průvodce, který nám pomůže dveře otevřít a novou úroveň prozkoumat.

Prvním krokem je dobře poznat své tělo a zjistit místa, která vnímají dotek nejcitlivěji. Potřebujeme zpomalit vnímání, zjemnit své smysly a naladit se dovnitř. K tomuto účelu dobře slouží rituál, jehož každá část má vysokou symbolickou hodnotu a přemosťuje naše vnímání od venkovních podnětů k vnitřním.

Nejcitlivější místa na těle považujeme za erotogenní zóny. Často je vnímáme odděleně, ale ve skutečnosti jsou zasíťované, navzájem propojené a dokáží spolu čile komunikovat. Pozorností a dechem je možné se naučit rozšiřovat erotogenní zóny, zvyšovat jejich citlivost až na hranici vlastní představivosti. Ve skutečnosti to může vypadat tak, že celé vaše tělo je citlivé stejně jako špička penisu nebo klitoris.

Vzrušení nás baví. Ale jen trochu. A když je ho hodně?

Snažíme se ho vybít vyvrcholením. Po vrcholu jde ale cesta jen dolů. Vzrušení je dortík a vyvrcholení pomyslná třešinka. Ale většinou je jen jedna. Ach jo….

Udržovat se ve stavu vysokého vzrušení je výzva. V sérii masáží „dokonalý milenec“ se pomocí dechu, zaměřené pozornosti a speciálních technik naučíte udržovat vysokou hladinu vzrušení po dlouhou dobu bez nutnosti ejakulace. Tento typ vzrušení není jako raketový start, ale jako pomalé stoupání po schodech. Těšíte se z každého dalšího přívalu energie a dokážete ho absorbovat. Každá buňka se raduje z narůstajícího vzrušení a užívá si ho. A potom jí dopřejete další dávku a další,… až zjistíte, že surfujete na vlnách rozkoše.

Většina mužů si myslí, že zadržování ejakulace je blbost. Pokud se učíte ejakulaci řídit a oddalovat, začínáte s oddalováním jen na pár minut.

Když zažijete stav vysokého vzrušení po dlouhou dobu, porozumíte, jak mocná energie s ejakulací odchází.

Když pokročíte ještě dál a budete schopní oddálit ejakulaci o několik dní, začnete cítit oživující a radostný pocit v celém těle. Stanete se dokonalým milencem. A pro partnerku budete neodolatelný.

Objednat se na tantra masáž