O mně

Jana

Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala jsem v marketingové a reklamní agentuře, dělala jsem PR a fundrasing. Procestovala jsem Evropu a kus Asie. Založila jsem rodinu… pořád to nebylo ono. Začala jsem hledat. Něco živého, nespoutaného a přitom vědomého. Něco ve mně, kdesi ukrytého. Meditace, jóga, tantra, masáže, rituály, … cesta mě vede do sebe samé, dveře vědomí se pomalu otevírají.

Tantra mi pomáhá dveře otevřít. Je to živá bytost, uvolněná tanečnice, plná energie s jasným vědomím. Zepředu má tvář a tělo nádherné bohyně Šakti, z druhé strany má podobu božského Šivy. Mění svoji podobu, vždy je plná lásky a soucitu.

Tantrické masáže mi dovolují být v kontaktu s energií bohyně Šakti a předávat tuto oživující energii dál.

Vzdělání a praxe

Od roku 2004 se zabývám prací s tělem, začala jsem praktikovat kineziologii, získala jsem zasvěcení do Reiki II. stupně, jsem certifikovaná cvičitelka jógy a jógy smíchu. Postupně jsem se zaměřila na tantrické techniky, terapeutickou práci s dotekem a od roku 2009 jsem profesionální masérkou. V práci s klienty využívám znalosti a zkušenosti z řady místních i zahraničních seminářů a masérských kurzů – biodynamických technik, thajské, taoistické a kašmírské masáže.

Od roku 2008 jsem 3 roky procházela u britského učitele Johna Hawkena tantrický výcvik, tantrické masážní techniky a supervizní skupinu pro tantra maséry. 2013 jsem dokončila výcvik „tantrická domina“, který vedl s Ruby May.

Pod vedením zkušené terapeutky Ma Prem Sugandho jsem se 2012 – 13 účastnila seminářů zaměřených na vědomou práci s čakrami a ročního výcviku v energetickém poradenství podle Osha – „čtení čaker“.

Na jaře 2014 jsem si začala plnit sen. U mexické šamanky a léčitelky Patricie White Buffalo jsem začala studovat šamanismus.

Jemnější práci s energií,  pravidelné meditaci a praxi cchi kungu se věnuji od roku 2018.

Reference

Tantrická masáž u Jany byla magicky úžasná. Podmanivý hlas mne provázel masáží, pomáhal mi se více ponořit do přítomného okamžiku a užívat si intenzivněji každý dotek. Energie elektrizujících doteků mne vynášela do nebeských výšin, ze kterých jsem nechtěl sestoupit. Děkuji za skvělou masáž.

Michal

Poslední tantra masáž, kterou jsem absolvoval byla skutečně skvělá. Jana má zkušenosti s vedením masáže daleko za hranice běžného prožívání potěšení. V jejím podání není masáž jen rutina, je velmi zúčastněná a díky tomu bylo pro mě snadné být spontánní, zažít skutečné odevzdání a propojení.

Radek

Léčivá tantra masáž u mě probudila jemnost a křehkost. Milování teď neprožívám jako hon za orgasmem, ale jako dlouhý tanec. Jsem překvapená ze své proměny, která se projevuje i v jiných oblastech života.

Soňa

Nejste si jistí, zda je tantrická masáž pro vás to pravé?

DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU TANTRICKOU KONZULTACI

Kontaktujte mě