tantrická masáž s vyvrcholením

Ráda si povídám s klienty o tom, co je přivádí na tantrické masáže. Část lidí o tantře čte, jak je úžasná, někdo touží po dotecích, které se mu v životě nedostávají v dostatečné míře. Další skupina lidí vnímá ve svém životě vyčerpanost, únavu, ubíjející strereotyp nebo dlouhodobý stres a chce si tantrickou masáží dobít baterky. Část klientů chodí na tantra masáže už nějakou dobu pravidelně a těší je prozkoumávat svůj vlastní energetický potenciál. Jsou to lidé, kterým se při masáži už daří hluboce se uvolnit a s důvěrou dokáží obsáhnout energii radosti a potěšení, která v jejich těle čeká na probuzení.

Někdo bere tantra masáž jako erotický doplňek. Pokud toužíte po uvolnění silného sexuálního náboje nebo po zážitku, který vás zavede na hranici sexuálního prožívání a otevře vám výhled do krajiny sexuální magie a transformace, je právě tantra masáž pro vás to pravé. Tantra masáž ale nabízí mnohem víc než jen erotiku.

Často lidé po masáži sdílí své zážitky, které se těžko popisují slovy. Vypadá to, jako by popisovali sen a chyběla jim vhodná slovní zásoba. Opakují se prožitky naprosté lehkosti a uvolnění, vnímání tepla, vln energie a vzrušení v celém těle. Velmi obvyklé je odlišné vnímání času, 3 hodinová masáž uteče jako chvilka.

Ne pro každého je vždy jednoduché se dostat do stavu, kdy odhodí stálepřítomné myšlenky, obavy a kontrolu nad vlastním tělem.

Pokud se vám to však podaří a odevzdáte se energetickému proudu, který s vámi masérka roztáčí, můžete se těšit na vlny energie, které vámi budou procházet.

Když je necháte proudit, získají na intenzitě a vedou k pocitům extáze nebo celotělního orgasmu. Můžete být zaskočeni, pokud je energetická vlna ve vašem těle příliš silná. Stejně jako při surfování na vlnách v moři, při masáži můžete surfovat na vlnách své energie nahoru a dolů. Tantra masáž vás ale nakonec zavede bezpečně na mělčinu.

Někdy se stává, že mysl odmítá zážitek „z jiné reality“ přijmout. Pokud zůstane člověk vnímavý, může cítit přetrvávající vlny radosti, lehkého vzrušení několik dní i týdnů. Tímto způsobem může přesvědčit i svou hlavu, že tahle magie je skutečná. Nikoliv však stálá.

 

A jak si zajistit neustálý přístup k energii, slastnému chvění a radostnému prožívání skutečné reality? Podívejte se na článek magická realita každý den.

Objednat se na tantra masáž