Tantrické masáže

pro muže

Na co se můžete těšit

Tantrické masáže pro muže obsahují masážní techniky celého těla včetně intimních partií – zadečku, hráze, penisu. 3 hodinová masáž zahrnuje i masáž rozetky a prostaty. Obvykle je masáž zakončena vyvrcholením nebo tantrickým způsobem – úplným uvolněním se do stavu vysokého vzrušení.

TIP: delší tantrická masáž Vás víc uvolní a poskytne Vám intenzivnější zážitek. Pokud váháte, vyberte si delší.

TANTRICKÁ MASÁŽ BASIC

2 hodiny / 3 500 Kč

Celé Vaše tělo se uvolní a probudí se hluboko uložená energie. Vaše vnímání se zjemní a energie se rozproudí do celého těla. Delikátní směs doteků Vás zavede do světa potěšení a blaženosti.

Objednat se

TANTRICKÁ MASÁŽ CLASSIC

2,5 hodiny / 4 000 Kč

Využívá obdobných technik jako basic, je doplněná o techniky práce s energií, dračího dechu, malého a velkého nebeského okruhu. Pod rukama zkušené masérky se propadáte do smyslné rozkoše.

Objednat se

TANTRICKÁ MASÁŽ RELAX

3 hodiny / 4 500 Kč

Navazuje na masáž classic, je doplněná o nebesky příjemnou masáž prostaty. Tato masáž Vás spojí s vnitřní silou a odvahou. Užijete si opravdové uvolnění, zažijete 3 hodiny doteků a péče, začnete se vznášet ve vírech slasti. 

Objednat se

PROBUZENÍ DRAKA

2 – 3 hodiny / 3 500 Kč – 4 500 Kč

Série masáží s léčivým účinkem v oblasti předčasné ejakulace, nedostatečné erekce, pocitů studu a viny. Masáže zbavují tělo stresu a přináší zpět sílu a radost. Léčení obnovuje kontakt s vlastním tělem, zvyšuje vzrušení a citlivost. Obnovuje potěšení z intimity, probouzí sebelásku, svobodu a autenticitu.

Objednat se

DOKONALÝ MILENEC

3 hodiny / 4 500 Kč 

Masáž s výukou tantrických základů. Naučíte se ovládat vzrušení svým dechem a rozšiřovat ho z pánve do celého těla. Zkušená masérka vás bude udržovat na hladině vysokého stavu vzrušení a vy budete surfovat na dlouhých vlnách rozkoše. Intenzivní potěšení se bude střídat s jemností a hravostí. Pokud si budete přát, zažijete nebesky příjemnou masáž prostaty. Naučíte se oddálit vyvrcholení a prodlužovat okamžik slasti. Stanete se dokonalým milencem.

Objednat se

MAGICKÁ TANTRA

2 – 2,5 hodiny / 4 000 Kč – 4 500 Kč

Masáž je výběrem toho nejlepšího, co můžete v tantra masáži pro muže zažít. Nastoupíte na kolotoč smyslné energie, dechu a čisté rozkoše. Obklopí vás magická realita potěšení a blaženosti. Budete si přát, aby se tento kolotoč nikdy nezastavil.

Objednat se

INDIVIDUÁLNÍ ANTISTRESOVÝ PROGRAM

18 hodin / 18 000 Kč

Je speciálně navržený pro muže, kteří jsou pod tlakem výkonu, nesou hodně zodpovědnosti a chybí jim uvolnění, dotek a relaxace. Pro muže, kteří jsou unavení a chtějí načerpat sílu do života. Více info.

Objednat se

ANTISTRESOVÁ TANTRA MASÁŽ

1,5 hodiny / 3 000 Kč 

Pomalé a dlouhé doteky na celém těle vám dopřejí kvalitní odpočinek. Orgasmická meditace zjemní vaše cítění a přivede vás do bdělé pozornosti. Hluboce uvolňující a příjemně osvěžující zážitek.

Objednat se

Reference

„Tantrická masáž u Jany byla magicky úžasná. Podmanivý hlas mne provázel masáží, pomáhal mi se více ponořit do přítomného okamžiku a užívat si intenzivněji každý dotek. Energie elektrizujících doteků mne vynášela do nebeských výšin, ze kterých jsem nechtěl sestoupit. Děkuji za skvělou masáž.“

Michal

„Poslední tantra masáž, kterou jsem absolvoval byla skutečně skvělá. Jana má zkušenosti s vedením masáže daleko za hranice běžného prožívání potěšení. V jejím podání není masáž jen rutina, je velmi zúčastněná a díky tomu bylo pro mě snadné být spontánní, zažít skutečné odevzdání a propojení.“

Radek

„Tantra masáže, které jsem zažil, mi doslova změnily život. Znovu se začínám radovat a cítit své srdce. Jako by se mi znovu otevřely brány vnímání a citlivosti. Opět se cítím zdravý a plný síly.“

Jan

„Na Tvé masáži jsem zažil, že je pro Tebe skutečnou radostí způsobovat blaho a rozkoš. A nejen to, vděčím Ti za prožitek rozpuštění zdánlivých hranic dvou „samostatných“ lidských jedinců a projevení se elementární jednoty Bytí.“

Lukáš

„Chtěl bych Ti poděkovat za nevšední zážitek. Moc se mi líbilo spojení jemnosti, ráznosti a hravosti. Velké díky hlavně za osobní přístup a empatii. Bylo fajn, že jsem s Tebou na konci mohl probrat a zpracovat své dojmy. Až budu moct, rád návštěvu zopakuju.“

Luboš

„Už dlouho jsem plánoval návštěvu a náležitě se těšil. Masáž předčila všechna moje očekávání, dosud jsem nic podobného nazažil. Moc děkuji za krásný zážitek.“

Josef