Drak představuje nejvyšší symbol jang, mužskou sílu, odvahu, statečnost, velkorysost a plnost života. Je nejmocnější a nejposvátnější ze všech stvoření, proto je s ním zacházeno s velkou úctou. Představuje symbol moci, štěstí a cti. Drak vytváří drahocenou energii, která přináší bohatství, moudrost a ochranu .

Muži v některém období života cítí nejistotu a nedostatek rozhodnosti, mají obavy z projevů nedostatečné mužnosti.

Někdy to může být vlivem dlouhodobého stresu nebo užívání léků, po rozchodu, v krizi středního věku, po operaci či vlivem přirozeného úbytku testosteronu. Projevuje se mimo jiné nedostatečnou erekcí nebo její úplnou absencí nebo také předčasnou ejakulací. Důvodů bývá mnoho, a pro muže, který touží po své přirozené síle, mají zásadní dopad na prožívání štěstí a radosti v životě.

Většinou máme spojené s mužností aspekty, jako jsou rychlost, aktivita, tvrdost, zaměření se na cíl, dávání. Tyto aspekty přirozeně muži spojují s dobrým pocitem i v oblasti sexu. Když se jim nepodaří některý aspekt naplnit, začínají o sobě pochybovat. Ženské aspekty jsou měkkost, jemnost, opakování, přijímání, plynutí. Nestojí vzájemně k sobě v protikladných pozicích, větší užitek přinese, když je člověk chápe jako doplňkové aspekty.

Muži, kteří z jakéhokoliv důvodu, krátkodobě nebo dlouhodobě neprožívají sexualitu úspěšně, se zaměřují obvykle jen na mužský aspekt. Pokud se vám podaří překonat myšlenkový stereotyp, který je v západní společnosti silně zakořeněný, že správný muž má ve správný okamžik jen tvrdou erekci, orgasmus je vždy spojený s ejakulací a k dobrému uvolnění je potřeba rychlý sex, máte vyhráno. Když se muži podaří pootočit úhel pohledu a začne se zaměřovat na doplňkové možnosti, má velkou šanci v sobě probudit potenciál, osvobodit se od zajetých představ jak má vypadat mužská sexualita, překonat krizi a vstoupit do vod tantrického potěšení.

Probuzení draka je série masáží a dechových technik, které uvolňují hluboké napětí v těle a boří mýty o mužské sexualitě. Častým zdrojem bývá psychické napětí, ze kterého vyvstávají potíže. Během 2 – 3 hodinové masáže se opakovaně uvolní hluboce uložené napětí z pánve, zad a celého těla. Celkově se naše vnímání zjemní. V této části si užijete dotek jako nikdy před tím. Radost z doteku a potěšení se budete učit dechem rozšiřovat do celého těla.

Zjistíte, že máte mnohem více erotogenních zón, než jste si dokázali vůbec představit.

Jemný dotek začnete vnímat intenzivněji, do větší hloubky. Můžete začít vnímat dotek na jednom místě a cítit jeho dosah až na druhé straně těla. Opravdu hluboké uvolnění nastává pomalu, v klidu. Úvodní masáž si neklade žádný cíl. Intenzivním prožitkem uvolnění padá mýtus o rychlosti a intenzitě. Poznáte novou úroveň doteků.

Mýtus o erekci

Při masáži mají muži obavy, že nebudou mít erekci a cítí vinu. Jiní muži cítí stud za to, že erekci mají. Pravda je taková, že při masáží muž vnímá svou citlivost penisu odlišně. Není pod žádným tlakem a s erekcí nebo bez ní, si může užít doteky, které jsou jiné než od partnerky. Při masáži se učí, že potěšení lze vědomě řídit a rozšiřovat. Když se zaměří na ženské aspekty sexuality, přijímá potešení a nechává vše plynout bez zaměření se na konkrétní výsledek, erekce přestane být důležitá.

V běžném pojetí sexu si nedovedeme představit, jak k němu může vůbec bez erekce dojít. Hezky o měkké penetraci píše Diana Richardson v knize Vědomé milování. Pro muže i pro ženy může být velká úleva, že ke spojení může dojít velmi jednoduchým způsobem i v klidném stavu. V muži může posílit vědomí vlastní síly, když jeho milenka cítí a vnímá jeho kvality, bez ohledu na erekci.

Po čase praktikování tantrických technik se může erekce začít znovuobjevovat, pokud není její ztráta po operaci nebo vlivem dlouhodobého užívání léků trvalá.

Mýtus předčasné ejakulace

Předčasná ejakulace je každá ejakulace, kterou nemáte pod kontrolou a která se uvolní bez vašeho plného vědomí. Bývá důsledkem stresu a napětí. Pokud se zaměřujete na orgasmus, který mají muži spojený s ejakulací, většina sexuálních aktivit je prováděna v napětí a očekávání právě toho jediného okamžiku.

Při masáži se učíte, kam zaměřovat pozornost, jak vést silnou energii z pohlaví tak, aby se neztrácela, ale aby vás udržovala v příjemném vzrušení po dlouhou dobu.

V momentě, kdy si muž uvědomí, jak je jeho ejakulát drahocennou tekutinou nabitou energií a kreativním potenciálem, může s ním začít šetřit. Nebo jej aspoň oddalovat. Při oddalování ejakulace je nutné zpomalit, prohloubit dech a více se ukotvit ve vlastním těle. Prožívání jemných energetických záchvěvů se po čase praxe rozroste a můžete zažít celotělní nebo vícenásobný orgasmus. Potom pochopíte, proč taoisté nestříkají ?

Objednat se na tantra masáž