Tantrické masáže

pro ženy

Co můžete očekávat

Tantrické masáže pro ženy mohou mít léčebný účinek v oblasti ženských orgánů, jsou hluboce relaxační a mohou vést k Vaší vnitřní transformaci. Tantra masáže mohou, ale nemusí zahrnovat intimní části. I masáž, která nebude zahrnovat intimní místa, ve Vás zanechá silný dojem.

TANTRICKÉ MASÁŽE LIGHT

1,5 hodiny / 2 500 Kč 

nezahrnují masáž intimních míst

Probouzení srdce

Velmi jemná masáž celého těla, při které se probouzí jemnost a křehkost Vašeho srdce. Energie ve Vašem těle začne plynout a Vy ji ucítíte jako krásu, lásku a něhu. Srdce neposuzuje, nehodnotí a může Vám ukázat svět okolo Vás ve své skutečné kráse.

Objednat se

Čakrová masáž

Můžete očekávat příjemné uvolnění celého těla, aktivaci a propojení čaker, vizualizaci. Toto setkání Vás zavede na hranici obvyklého vnímání. Můžete procítit Vaše energetické tělo a Vaši božskou podstatu.

Objednat se

Masáž smyslů

Vaše tělo se uvolní a zjemní. Vaše smysly – čich, hmat, sluch, chuť a zrak budou postupně přivedeny k plné pozornosti a budete si je moct vychutnat intenzivněji než obvykle. Tento zážitek Vás zavede za hranici obvyklého vnímání.

Objednat se

LÉČIVÁ TANTRA MASÁŽ

2 hodiny / 3 500 Kč

Používá zvláště jemné, uvolňující a léčivé doteky v oblasti pánve, kříže, zadečku a stehen. Uvolňuje napětí, bolest a přivádí novou energii do pánve, bříška a srdce. Pro většinu žen je vhodné začít s léčivou masáží, které neobsahuje doteky na pohlaví.

Více zde

Objednat se

ORGASMICKÁ MEDITACE

1,5 hodiny / 2 500 Kč

Přenesete se do stavu příjemné meditace. Máte uvolněné tělo a pozornost zaměřenou na jóni. Jemné a dokola se opakující doteky na klitorisu přinášejí vzrušení, vlny rozkoše, někdy vedou k orgasmu. Učíte se vnímat vlastní pocity a propojovat sexualitu se spiritualitou.

Objednat se

TANTRICKÁ MASÁŽ CLASSIC

2 – 2,5 hodiny / 3 500 – 4 000 Kč 

Celé Vaše tělo se uvolní a probudí se hluboko uložená energie. Vaše vnímání se zjemní a energie se rozproudí do celého těla. Delikátní směs doteků Vás zavede do světa potěšení a blaženosti. Masáž zahrnuje doteky na intimních místech.

Objednat se

TANTRICKÁ MASÁŽ RELAX

3 hodiny / 4 500 Kč

Užijete si opravdové uvolnění díky technikám thajské masáže, nebesky příjemnou masáž hlavy, dlaní, chodidel, masáž jóni, rozetky… Zažijete 3 nekonečné hodiny doteků a péče, začnete se vznášet.

Objednat se

Reference

„Léčivá tantra masáž u mě probudila jemnost a křehkost. Milování teď neprožívám jako hon za orgasmem, ale jako dlouhý tanec. Jsem překvapená ze své proměny, která se projevuje i v jiných oblastech života.“

Soňa

„U Jany jsem zažila sérii léčivých tantra masáží, pracuje citlivě a jemně. Tantrické léčení ve mně probudilo klid a pocit bezpečí. Dlouho po sérii masáží jsem cítila přívaly příjemné energie. Jana je profesionálka a mohu ji jen doporučit.“

Lenka

„Několikrát jsem si dopřála smyslnou kontaktní masáž v době po rozvodu, kdy v mém životě doteky chyběly, a dodalo mi to na mnoho dní novou sílu a pocit spokojenosti ve vlastním těle.“

Vera

„Tantrické léčení mě zjemnilo a přineslo mi více citlivosti do pánve i do celého těla. Najednou mi nestačil jen sex, ale chtěla jsem se s partnerem dlouho mazlit a milovat. Najednou prožívám naše milování úplně jinak. Je delší, něžnější, jako bychom se spolu rozplývali.“

Sandra