je založený na principech mindfulness a obohacený o pár technik, které podporují uvolnění těla a lepší proudění energie.

Co program obsahuje:

Jóga – jednoduché cvičení na uvolnění těla podle principů zdravého pohybu. Běžná jógová lekce je pro většinu lidí velmi náročná, často přetěžuje klouby nebo oslabuje doposud nezpevněné části zad. Jóga podle principů zdravého pohybu je velmi jemná, lehce protahuje a nepřetěžuje.

Antistresová masáž – pomalé a dlouhé doteky na celém těle vám dopřejí kvalitní odpočinek.

Autogenní tréning – naučíte se kvalitně relaxovat, přivedete pozornost ke svému tělu. Tím dostanete víc energie.

Praxe všímavosti – automatismy nahradíte vědomím. Vědomí vám přinese víc energie a radost z prožívání.

Meditace – naučíte se základní meditační praxi na zklidnění i na rozproudění energie, kterou budete schopní dělat kdykoliv. Vaše meditace zůstane s vámi.

Orgasmická meditace – surfování na vlně rozkoše. Je to jemná masážní technika intimních míst. Pokud se při běžné meditaci nudíte a těkají vám myšlenky, při této meditaci budete bdělí po celou dobu. Cílem je vnímat jemné proudění energie a vibrací v těle. Může, ale nemusí vést k orgasmu.

Domácí cvičení – pokud chcete snížit hladinu stresu, je potřeba každý den věnovat 60-90 minut na cvičení, autogenní trénink a meditaci. K tomu dostanete materiál ke cvičení i meditaci, doporučenou nahrávku autogenního tréningu.

Naučíte se

 • Efektivně odpočívat
 • Správně protáhnout a aktivizovat tělo
 • Zklidnit mysl
 • Pracovat se sexuální energií
 • Pracovat s dechem
 • Všechny tyto dovednosti mírní stres a jeho nepříjemné projevy. Tím se zlepšuje vnímání a prožívání a vede ke spokojenějšímu životu.

Dlouhodobý stres způsobuje obecně blokády životní energie, která potřebuje cirkulovat. Projevuje se známými migrénami, ztuhlým svalstvem v oblasti šíje či pánve, bolestí zad, poruchami spánku, soustředění, erekce, ztráty libida a mnoha dalšími nepříjemnostmi. Pokud se stresem začnete efektivně pracovat a naučíte se odpočívat a zklidnit mysl, postupně se začne stres odbourávat a snižovat. Řada malých kroků vede postupně k viditelnému výsledku.

Můžete si odpovědět na otázky teď a po skončení programu. Jsem přesvědčená, že se budete na škále pocitu vyrovnanosti přibližovat k pomyslnému středu.

 • Jak máte kvalitní spánek? Málo kvalitní 1 – 10 hodně kvalitní
 • Jak často se rozčilujete? Nikdy 1 – 10 hodně často
 • Jak jste spokojený sám se sebou? Nespokojený 1 – 10 velmi spokojený
 • Kde vnímáte pocit radosti? Žádná 1 – 10 hodně radosti
 • Jak vnímáte plnost svého života? Nenaplněný 1 – 10 plný

Celý program trvá 2 měsíce, je ideální ho procházet pravidelně každý týden při 2-hodinovém setkání a dělat domácí cvičení.

Cena:

2500 Kč / 2 h při platbě jednotlivých lekcí
2000 Kč / 2h při platbě 9 lekcí

Objednat se