O MNĚ 2018-05-14T14:25:02+00:00

O mně

Moje cesta

Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala jsem v marketingové a reklamní agentuře, dělala jsem PR a fundrasing. Procestovala jsem Evropu a kus Asie. Založila jsem rodinu… pořád to nebylo ono. Začala jsem hledat. Něco živého, nespoutaného a přitom vědomého. Něco ve mně, kdesi ukrytého. Meditace, jóga, tantra, masáže, rituály, … cesta mě vede do sebe samé, dveře vědomí se pomalu otevírají.

Tantra mi pomáhá dveře otevřít. Je to živá bytost, uvolněná tanečnice, plná energie s jasným vědomím. Zepředu má tvář a tělo nádherné bohyně Šakti, z druhé strany má podobu božského Šivy. Mění svoji podobu, vždy je plná lásky a soucitu.

Tantrické masáže mi dovolují být v kontaktu s energií bohyně Šakti a předávat tuto oživující energii dál.

Vzdělání a praxe

Jana Koláčková tantra masérka

Reference

Tantrická masáž u Jany byla magicky úžasná. Podmanivý hlas mne provázel masáží, pomáhal mi se více ponořit do přítomného okamžiku a užívat si intenzivněji každý dotek. Energie elektrizujících doteků mne vynášela do nebeských výšin, ze kterých jsem nechtěl sestoupit. Děkuji za skvělou masáž.

Michal

Poslední tantra masáž, kterou jsem absolvoval byla skutečně skvělá. Jana má zkušenosti s vedením masáže daleko za hranice běžného prožívání potěšení. V jejím podání není masáž jen rutina, je velmi zúčastněná a díky tomu bylo pro mě snadné být spontánní, zažít skutečné odevzdání a propojení.

Radek

Léčivá tantra masáž u mě probudila jemnost a křehkost. Milování teď neprožívám jako hon za orgasmem, ale jako dlouhý tanec. Jsem překvapená ze své proměny, která se projevuje i v jiných oblastech života.

Soňa

Nejste si jistí, zda je tantrická masáž pro vás to pravé?

DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU TANTRICKOU KONZULTACI

Kontaktujte mě